Aplikacje dedykowane | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Aplikacje dedykowane

mężczyzna z laptopem na nocnym biwaku

Zautomatyzuj procesy w firmie!

Zajmujemy się tworzeniem szeroko rozumianych aplikacji webowych, 
czyli systemów opierających swoje działanie o przeglądarkę internetową. W czasach nieustannego połączenia z internetem idealnym rozwiązaniem są aplikacje webowe.

Dlaczego?

Pozwalają one zarządzać firmą przez smartfona, laptopa - możesz to robić gdziekolwiek jesteś. Potrzebujesz wyłącznie dostępu do internetu.

Baza wiedzy

Portale Otwartych Danych

mężczyzna przy laptopie
Czym są otwarte dane? Otwarte dane to informacje, które są dostępne publicznie i mogą być swobodnie wykorzystywane, udostępniane i modyfikowane przez każdego zainteresowanego.

Drupal 10

logo Drupal oraz liczba 10
Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.

Zastosowania AR w przemyśle

telefon w ręce z aplikacja AR
Rzeczywistość rozszerzona (z ang. augmented reality - AR) jest coraz częściej wykorzystywana w różnych zastosowaniach przemysłowych i produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i produktywności. Przykładem takiego zastosowania mogą być szkolenia i onboarding nowych pracowników: AR można wykorzystać do zapewnienia pracownikom interaktywnych i wciągających szkoleń, skracając czas i zasoby wymagane w przypadku tradycyjnych metod szkoleniowych. Ponadto możliwość wizualizacji trójwymiarowej pozwala na adekwatne przedstawienie skomplikowanych zagadnień, np. działania maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej.

PILAR

budynek PILAR
W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, osi priorytetowej II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw, tworzymy centrum badawczo-rozwojowe w obszarze rozszerzonej rzeczywistości pn. “Polskie Innowacyjne Laboratorium AR w Toruniu”.