Hosting

Hosting VOBACOM

Twoja Strona internetowa
na mocnym i pewnym fundamencie.

W Internecie coraz większą uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i pewność w działaniu, dlatego wybranie właściwego hostingu jest fundamentem dobrze funkcjonującego serwisu lub aplikacji internetowej.

Hosting to nic innego jak parking dla stron internetowych, każdy z nas chciałby mieć swój nowy, drogi samochód zaparkowany na dobrze strzeżonym parkingu i jednocześnie mieć szybki dostęp do samochodu, a już napewno zawsze sprawny i czysty.

Twoja Strona Internetowa w naszych rękach, to twój samochód, na dobrze strzeżonym parkingu.

Technologie używane, na naszych serwerach

DNSSEC - Zabezpieczenie pozwala stwierdzić, czy strona internetowa, na której znajduje się użytkownik, to faktycznie witryna Twojego sklepu czy też próba oszustwa. W skrócie, protokół ten miesza szyki cyberprzestępcom, minimalizując ryzyko stania się ofiarą phishingu.

Certyfikat SSL - Funkcją certyfikatów SSL jest uwierzytelnienie witryny internetowej oraz zapewnienie poufności przekazywanych informacji. Dzięki certyfikatom Twoi klienci mogą bezpiecznie dokonywać transakcji na Twojej stronie.

TLS 1.3 - Protokół TLS 1.3 zapewnia ochronę wychodzącego i przychodzącego ruchu na Twojej stronie WWW oraz daje gwarancję, że informacje zostały przesłane w niezmodyfikowanej formie. Działanie TLS 1.3 sprowadza się w skrócie do tego, że dane internautów są po prostu bezpieczne.

HTTP/2 - Kilkukrotne przyspieszenie ładowania stron WWW to efekt połączenia technologii szyfrowania SSL i protokołu HTTP/2. W dodatku szybkość ładowania się stron WWW oraz ochrona TLS 1.3 i certyfikat SSL bardzo pozytywnie wpływają na pozycjonowanie Twojej witryny w wynikach wyszukiwarki Google.

DNS Anycast (by CloudFlare) - Technologia DNS Anycast pozwala na błyskawiczne załadowanie się witryny z dowolnego punktu na Ziemi i jest jednym z rozwiązań chroniących przed atakami DDoS, dzięki czemu Twoja strona zawsze będzie dostępna.

DNS over TLS - Technologia DNS over TLS chroni prywatność przesyłanych zapytań i odpowiedzi z systemu DNS, nie pozwalając na ich podglądanie. W ten sposób przestępcy nie mogą śledzić ruchu internauty, co zwiększa poziom jego bezpieczeństwa. Technologia ta w połączeniu z DNSSEC odsyła przestępstwa phishingowe do lamusa.

DNS CAA - Mechanizm bezpieczeństwa. Oprócz minimalizacji ryzyka poprzez ograniczenie uprawnień Urzędów Certyfikacji do wydawania certyfikatów dla Twojej domeny, CAA jest również przydatnym narzędziem do egzekwowania zasad firmy związanych z certyfikatami SSL.

Apache2 / Nginx - W zależności od specyfikacji projektu i realizacji dobór dla klienta najlepszego rozwiązania serwera www przetwarzającego ruch i wyniki wyświetleń w przeglądarkach internetowych.

FastCGI / PHP-FPM - to protokół do łączenia interaktywnych programów z serwerem WWW. Głównym celem jest zmniejszenie kosztów związanych z połączeniami serwera WWW, co pozwala serwerowi obsłużyć więcej żądań stron internetowych na jednostkę czasu.

PHP selector - Na naszym hostingu wspieramy wersje PHP 5.3 / 5.4 / 5.5 / 5.6 / 7.0 / 7.1 / 7.2 / 7.3 przy tak rozłożonej infrastrukturze naszych klientów, dbamy o to by każda strona, którą posiada klient była wspierana przez nasze serwery www.

Openssl - najnowsza najbezpieczniejsza wersja szyfrowania w wersji 1.1.1a/b zapewniająca najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich usług wymagających certyfikowania - strony internetowe, skrzynki pocztowe, serwery nazw.

ConfigServer Firewall&Security - firewall, pracujący w czasie rzeczywistym wyłapujący wszelkie ataki typu brute-force na usługi sieciowe http/ftp/bind/mysql. Utrzymujący twoje konta w najwyższej możliwej gotowości pracy.

Panel zarządzania (DirectAdmin/VestaCP) - intuicyjny panel zarządzania hostingiem www na klienta końcowego. W nim możemy sprawdzić ilość zajętego miejsca, transfer miesięczny, założyć nowe konta e-mail, nowe bazy danych, nowe konta FTP. Ustawić dowolną wersję PHP do naszej witryny itp.

Web Creations

Realizacje
godne pochwał

Rozbudowany serwis z bogatą ofertą developerską

Rozbudowany serwis z bogatą ofertą deweloperską

Wielojęzyczny serwis internetowy

Zaawansowane narzędzie dokonfiguracji paneli drzwiowych

Portal miejski

Baza próbek wyrobów budowlanych

Portal informacji turystycznej

Portal z rozbudowaną strefądla inwestorów

Zaawansowany portal z wykresamiposzczególnych funduszy

Rozbudowany serwis spółkigiełdowej

Platforma sprzedażowa

Masz pytania? Nie czekaj i pytaj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VOBACOM Sp. z o.o., ul. Wschodnia 36 d, 87-100 Toruń, w celu obsługi zapytania.

Twoje zapytanie trafi bezpośrednio do:

Artur Szcześniak

Artur Szcześniak

Dyrektor Działu Web Creations
tel. kom.: +48 609 850 496
e-mail: artur.szczesniak@vobacom.pl

Emilia

Emilia Kucharska

Menedżer ds. Sprzedaży
tel. kom.: +48 609 850 426
e-mail: emilia.kucharska@vobacom.pl